KONST / Ramar / Ram 6046075
nr 604 6075
Ram
Sent 1800-tal, Förgylld, 60 x 47
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 19:17:32
350 kr
600 kr
450 kr
550 kr
650 kr
700 kr
750 kr
Tilgman Keramik